Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Ručně dokrmení a velmi ochočení Mazlíčci Papoušci v Praze! PRAHA

Fotky Papoušků Mazlíků od jejich Páníčků a také jejich dovednosti.........

 

  Dnes 21.6.10 jsme obdrželi od paničky Radky a páníčka Reného krásné fotečky Papoušků červenokřídlých Alexe a Zeldy.

  Dobry den.         

   

    

    

                                                  Dnes 11.7.10 jsme obdrželi od paničky Petry krásné fotečky Korelky Pepíčka.

 Dobrý večer,
slíbila jsem , že dám vědět jak se tomu, teď už mému miminku daří.
Večer si ustlal na bidílku a spinkal klidně až do rána. Po probuzení a rozcvičce dostal najíst, napít (vše naprosto bez problémů) a vydal se prozkoumat klec.Večer jsem udělala řetízek z víček a ráno mu ho dala do klece spolu s dřevenýma a kovovým náhrdelníkem (mám jich spoustu, jen jsem je pořádně umyla). Všechno si osahal, hlavně jazykem, vyzkoušel a naprostým hitem byly pro něj barevné plastové kolíčký na prádlo.
Dopoledne strávil koukáním na "psí"kusy, které vyváděl Hubert. Celé dopoledne totiž visel, v různých polohách, na stěně klece a snažil se najít místečko, kterým by se k Pepíčkovi dostal.
Odpoledne zjistil, že ta věc houpající se ze stropu klece se dá jíst a způsobil mi záchvat smíchu při pokusu "zakousnout" se. Nakonec to vyřešil tak, že si vylezl na houpačku a zobal. Na houpačce se mu líbilo, strávil tam většinu odpoledne. Je totiž strategicky uprostřed klece. Dosáhne z ní na spoustu hraček. Jen se ne vždy houpe směrem, který původně chtěl:-). Je roztomile nešikovný.
Odpoledne se začal projevovat i hlasově. Ne, že by plakal. Jen se snažil napodoboval Huberta, který mu předvedl celou škálu z jeho repertoáru. A taky se začínají domlouvat.
Posílám fotky. Vypadá to, že mé večerní obavy nebyly na místě. Je to mazel. Dokonce mi prozkoumal ruku až k lokti, zda na ní není něco k sezobnutí.
Teď už spinká.
Přeji hezký večer.Petra

    

                                              Dnes 26.10.10 jsme obdrželi od paničky Lenky krásné fotečky Alexandra velkého Kvíka.

 Dobrý den,
po dlouhé době se konečně ozýváme.
Kvík je pěkný dareba a zloděj, musíme před ním schovávat vše co se dá sníst. Když něco píšu, začne mi tancovat kolem tužky a snaží se mi ji sebrat, nedá pokoj, dokud mu něco do nestrčím do zobáku. Rád sedí na parapetu a kouká z okna. Už se snaží napodobovat slova, ale moc mu to nejde, má ještě čas. Občas zlobí, hlavně když mu nechci dát něco, co on prostě za každou cenu chce, to pěkně vyvádí. Ale jinak je moc hodný a poslouchá.
Zdravím Lenka a
Kvík

     

    

    

                                               Dnes 4.11.10 jsme obdrželi od paničky Báry krásné fotečky Andulek vlnkovaných Kačenky a Pepína.

 Ahoj Moniko,
posílám Ti fotky Kačenky a Pepína, mají se skvěle, jsou to výborní kamarádi. Pořád si přebírají peříčka, krmí se navzájem a jsou neustále spolu. Akorát se mi je nepovedlo vyfotit při krmení či přebírání, Kačenka před foťákem zdrhá. Měj se fajn Bára a papoušci

     

    

                                            

  Dnes 7.11.10 jsme obdrželi od paničky Petry krásné fotečky Anduláčka vlnkovaného Oskárka.

 Dobrý večer, posíláme pár foteček Oskárka, je moc šikovný a máme z něho radost !
Stále si hraje s hračkami, přeletuje na větvičky a kaká nám na hlavu. 3 dny poté, co jsme si ho od Vás přivezli byl trochu vzteklý, ale pak už bylo vše v pořádku. Jsme si jisti, že už řekl první slůvko "prdelko" ! Moc zdravíme, i Oskárek, a přejem hodně radosti z papoušků !!!

    

    

     

    

    

    

    

      ¨

    

 

     Dnes 10.11.10 jsme obdrželi od paničky Jany krásné fotečky Anduláčka vlnkovaného Kiwíčka.

     

     

      

    Dnes 12.11.10 jsme obdrželi od paničky Romany krásné fotečky Papouška královského Alexe.

 Dobry den, zasilam fotecky Alexe, trosku nas zlobi po ranu, když dava hlasite najevo, ze nechce byt sam :-D Je to lenoch, nechce se mu litat a tak splha po kleci a nez by preletel z bidylka na bidylko radeji to presplha. Když ho pustime ven sedi na kleci a pozoruje co delame, pak udela jedno kolecko a jde domu na sve oblibene bidylko.

     

        Dnes 26.11.10 jsme obdrželi od paničky Petry krásné fotečky Korely Pepíčka.
 
 Dobrý den, 10.7. jsem si od vás koupila Pepíčka. Korelku mutace bílé. No a protože mu za 3 dny bude 6 měsíců, posílám vám pár aktuálních fotek. Aby jste věděli, že se má dobře. S Hubertem si na sebe rychle zvykli. Už bydlí spolu ve veliké voliéře plné hraček a houpaček a větviček a provázků.Hubert se dokonce naučil Pepíčka zavolat. Taky posílám v přiloženém souboru. Ale jen nahrávku.
Vždycky chci mluvícího Huberta nahrát na video, tak mlčí:-)Jinak Pepíno je mazel. Vydrží mi sedět na rameně (nebo prakticky kdekoliv se na mě udrží) hodiny.  Rád se nechá drbat. A naneštěstí v nestřeženém okamžiku ochutnal moje latté a od té doby před ním svoji uvařenou kávu musím hlídat. Jinak se vrhá na hrnek. Taky se rád kouká z okna. Dávám ven krmítko a on se dívá na krmící se sýkorky. Má rád společnost a rád si hraje. Hubert už ale není žádný mladíček tak občas bývá nevrlej. Kdyby jste čirou náhodou dokrmovali bílou korelku-slečnu, dejte mi , prosím vědět. Snad vás fotky potěší. S pozdravem Petra
 
     
 
    


  Dnes 7.12.10 jsme obdrželi od páníčka krásné fotečky Papouška nádherného Pepíčka.
 
 Musím vám zdělit že nám pepa na chalupě ulít ven a zustal v dešti přez noc .Ráno přilít na zavolání .
 
   
 
    


    Dnes 7.12.10 jsme obdrželi od paničky Ireny krásné fotečky Andulky vlnkované Péti.
 
   
 
   
 
   


 
  Dnes 30.12.10 jsme obdrželi od páníčků Lenky a Ládi krásnou fotečku Mníška šedého Portíčka.
 
                                        


 
   Dnes 3.1.11 jsme obdrželi od paničky Jany krásné fotečky Korely Ríšánky.
 
   
 
                                           


    Dnes 9.1.11 jsme obdrželi od paničky Evi krásné fotečky Alexandra malého Jaca.

Dobry vecer Petře, Posielam Vám fotky nášho jmenem Jaca.Kupovali sme ho od Vás a volal sa Alex. Je to poradny roztak ale nas mazlik ted spinka v loznici na lustry ma tam bidielko nechce byt sam tak spinká s nami. S kletce ho samozrejme pustame a jeho revir je kupelka kde ma vsetko bidielko zrcadlo a tam dela lumparne.Máme s neho velku radost. S pozdravom Eva Pepa a roztáček Jaco.

    
 
    


  Dnes 24.1.11 jsme obdrželi od paničky Jany krásné fotečky Korely Ríšánky.
 
    


   Dnes 3.5.11 jsme obdrželi od páníčka Davida krásné fotečky Alexandra malého Merlinka.
 
   
 
   


   Dnes 4.5.11 jsme obdrželi od páníčka krásné fotečky Papouška nádherného Pepíčka.
 
   


 
  Dnes 10.5.11 jsme obdrželi od páníčka Davida krásné fotečky Alexandra malého Merlinka.
 
   
 
   
 
   


   Dnes 15.5.11 jsme obdrželi od paničky Jany krásné fotečky Korely Ríšánky.
 
 
   
 
   


 
  Dnes 20.5.11 jsme obdrželi od paničky Ivety krásné fotečky Alexandra malého Šaňa.
Želám pekný podvečer, konečne po dlhom čase sa zas ozývam, posielam aj zopár sľúbených fotiek nášho Šanka. Za tie tri týždne veru riadne podrástol. Narástli mu letky, ktoré, samozrejme, veľmi rád skúša. Hoci niekedy sú dni, keď na dlhé lety nemá vôbec chuť, no inokedy veru lieta a lieta, občas do niečoho narazí a s láskou pristáva na záclone. Veď tam je to určite aj najpohodlnejšie.
 Papá kadečo - aj kúsok vareného vajíčka mu chutí, aj tvrdý syr je dobrý. Paprika, cukiny, uhorka, mladá mrkva, jablko, banán....včera sa mu zapáčila kokosová kocka. Vňaťka z petržlenu, mrkvy, bazalka... to sú ako sme zistili, úžasné mňamká, no úplne sa ide zblázniť za stopkami a kvetmi púpavy/pampelišky a ďateliny. O tie úplne bojuje. A stále mu chutia varené zemiaky/brambory.
Tento týždeň zistil, že voda v napájačkách nie je len na čvachtanie, ale aj na pitie, tak sa zdá, že sa mu to celkom zapáčilo.
No stále sa mu nechce do zrna, hoci som ho podľa Vašej rady dala aj na dno. Ale možno príde aj taký čas. Včera sa so mnou dohadoval o kukuričný chlebík, takže vlastne dáke to zrno (okrem prosa, bez ktorého by asi nemohol existovať) predsalen zje.
 Je to riadny maznáčik. Snažíme sa každý deň sa maznať hodinku-dve, niekedy sa dá chvíľu prosiť, kým... Mimo klietky sa pusinkujeme a mojkáme a mnohokrát to skončí tak, že Šaňo si dosť dlho pospí v náručí.
Tak, ako som minule písala, na mne sa zvykne usadiť na rameni, no ako je vidno aj z fotografie, na mamine si vyhliadol jej hlavu, tam sa postaví a obzerá, vydrží tam spokojný dlhý čas. A, samozrejme, keďže sú s maminou celé dni spolu, tak si spolu aj spievajú.
Ja sa smejem, že som za papagája skôr ja - síce občas opakuje melódiu, no zvyčajne, keď sa s ním bavím ja, tak on niečo zacrliká a čaká, či sa ozvem nazad :-) Keďže som posledných 10dní mala dosť hektických, novšie fotky nie sú, ale určite budú a keď budem najbližšie písať, tak ich pošlem. Majte sa dobre, všetkých Vás moc pozdravujeme! Iveta
 
     
       
                                                                      


 
   Dnes 22.5.11 jsme obdrželi od páníčka Břéti krásné fotečky Mníška šedého Lordíčka.
Dobrý podvečer.Posílám Vám pár fotografii Lordíka jak jsem Vám slíbil.Je to pěkné číslo a už nam lítá po bytě jak posedlý.Prostě je pravda ,že sí s ním člověk užije legrace dosyta. Mějte se pěkně. S pozdravem Břeťa s rodinou
 
                               

                                          

                                                

                                         

                              

                                                                                             

 

TOPlist