Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Ručně dokrmení a velmi ochočení Mazlíčci Papoušci v Praze! PRAHA

Fotky Papoušků Mazlíků od jejich Páníčků a také jejich dovednosti.........

  Dnes 19.2.09 jsme obdrželi krásný e-mail a krásné fotečky Festříčka ( Alexandra velkého ) od páníčků Petra a Vaška

Tak takhle si to užíváme:-) je to zlato, moc děkujem, je vidět,že jste opravdu suprová teta z jeslí a umíte to na velikou 1. Opravdu Vás rádi
uvidíme na návštěvě i s manželem a dětma. Petr, Vašek, M
atěj a Festr

               

          Festříčkovo bidélko a strom od jeho páníčků...     

   Dnes 20.2.09 jsme od páníčků Petra a Vaška krásné fotečky Festříčka.

Festřík se má jako čuník v žitě, dneska snědl sám skoro celý piškot a je moc hodný, kdyby jsme ho nebudili na papání, tak by snad prospal celý den a noc. Posíláme pár foteček:-) Petr a Vašek

                       

                     

  Dnes 21.2.09 jsme od páníčků Petra a Vaška krásné fotečky Festříčka.

Zdravíme, tak dnes to bylo zajímavé , zkusili jsme Festříkovi do jeho pelíšku s plyšákem dát mističku se slunečnicí a ptačím zobem a klas senegalského prosa. Po několika hodinách klidu kdy se ani neozval jsme mu tam nakoukli a zjistili jsme,že mistička je skoro prázdná a klas je obraný, pak spapal asi dva kešu ořechy a celý piškot. Vašek se divil, že nechtěl už moc papat kašičku, dnes už snědl jen půl stříkačky, spíš ho zajímá tuhá strava. Je moc šikovný a hodný. Zasíláme opět pár foteček ze seznamování se stromem a hračkami pro něj nachystanými. Viditelně byl spokojený, vrněl si a my samozřejmě s ním. Pár dní a bude létat jako sokol, protože neustále mává křidélky. :-))) Zatím je jako moc dobrý ventilátor.....všechno létá v jeho okolí. Krásný večer přejí čtyři kluci z Hostivaře P+V+M+F.

              

                   

                                                                         

    Dnes 22.2.09 jsme od páníčků Petra a Vaška krásné fotečky Festříčka.

                   

                   

  Dnes 22.2.09 jsme obdrželi od páníčků Petra a Vaška krásné fotečky Alexandra velkého Festříčka a Matěje.

                                   

  Dnes 1.3.09 jsme obdrželi od páníčků Petra a Vaška krásnou fotečku Festříčka a jeho království!

                                                                       

   Dnes 22.3.09 jsme obdrželi od páníčků Petra a Vaška nádherné fotečky Alexandra velkého Festříčka. 

                                                       

                   

                                                                       

  Dnes 22.3.09 jsme obdrželi od páníčků Petra a Vaška nádherné fotečky Alexandra velkého Festříčka a kamarádů Alexandrů.

Jinak co se týče Festříka je to super kluk jak má být  hraje si krásně papá a je taky někdy docela paličatej, ale jinak hodnej moc. Dělá nám radost. Takže jsme doma už v pěti :-), Tešn malý zelený co tam je ten už je u své paničky mojí sestrý toho jsme jí darovali k narozeninám  k 50 si přála mazlíka a dala mu jméno Toro. Jinak jak se žije Vám? koukali jsme  práce máte asi dost. Tak krásné jaro  strejdovi, tetě  a celé jejich papouščí rodině. Petr a Vašek

                    

 Dnes 28.4.09 jsme obdrželi od páníčků Petra a Vaška nádherné fotečky Alexandra velkého Festříčka. 

Tak už máme 4 lumpy doma. Představujeme Frodíka. Festr ho hlídá je to jeho chůva. Že jsou krásní:-) Jinak před půl rokem jsem měl v obýváku 22 kytek, teď bez dvaceti, ale zato máme 4 ptáky a to je větší sranda. Zdravíme Petr a Vašek

                     

                   

                   

                     

                     Dnes 26.2.09 jsme od paničky Ivetky obdrželi krásné fotečky Alexandra velkého Čárlíčka. 

                

                                                                       

  Dnes 6.4.09 jsme od paničky Ivetky obdrželi nádherné fotečky Alexandra velkého Čárlíčka

Je už pěkně velký a rozkouše na co přijde. Fotky samozřejmě můžete dát na Vaše stránky. Nedříve nechtěl moc dokrmovat a ted si o to řekne každý den. Dáváme mu teda dál i když mu jsou už tři měsíce, ale jen tak dvakrát denně. Jinak nám rád přistává na hlavě a také návštěvám. Houpačka v kleci se mu nejdříve nelíbila a ted si s ní už hraje. Jinak hračky většinou hned rozebere na kousky.{#Totálně vysmátý} Jakmile lítá venku a chceme ho dát do klece tak vrčí jak pes. Už pozná že jde do klece. Je opravdu chytrý.

                     

                                                                   

       

                                                                            Dnes 12.3.09 jsme obdrželi od páníčka Josefa nádherné fotečky Mníška šedého ( 2 ) Čárlíška.

Dobrý večer, posíláme první fotečky čárlíška z cesty domu, první papání a spinkání u paničky v náručí :-) Už se s námi skamarádil, začíná si trošku povídat a mává křidélky jen co mu to jde. Moc vás pozdravuje a zase někdy se vyfotí a pošle fotečky jak hezky roste.

                   

                     

                                                       

  Dnes 17.3.09 jsme obdrželi od páníčka Josefa nádheré fotečky a velmi milý e-mail Mníška šedého Čárlíčka.

Ahoj, zdraví vás Čárlíček ze svého nového domova. Páníčkové se o mě hezky starají, dobré papání mi připravují a chystají pro mě stále nová dobrodružství a hračičky :-) (obr. 1,2) Proto vám posílám pár nových foteček, abyste viděli, jak jsem pěkně vyrostl. Už jsem se naučil šplhat a skákat, už si i pár metrů popoletím. Nejradši jsem v mé menší kleci, kde mám spoustu hraček, dobrá zrníčka na zub a plyšáčky, u toho největšího médi se na noc vždy zachumlám a spinkám (obr. 4,5,7,8,9). Paníčkové pro mne už mají připravenou i novou klec, ale do té se chystám až ještě trošku povyrostu ;-) Dnes mi páníček Pepča koupil nové dvě hračky, jedno bidýlko, které jsem hnedle vyzkoušel a moc se mi na něm líbí. Také mi koupil novou houpačku, ale na tu se ještě trochu bojím, protože nemám ještě takovou stabilitu, ale jsem hodně učenlivej a zachvilku tam budu skákat sám bez pomoci. Už teď semnou mají páníčkové moc zábavy a pozorují, jak hezky rostu a stále objevuji nové a nové možnosti v lezení, létání a trošku klování :-D Taky mi páníček Jirka vyrobil větývku, kde mám malou mističku se zrníčky a kde jsem se naučil chodit na záchod (obr. 6). Mají tu mě ze všichni velkou radost a moc se semnou mazlí, jsem spokojenej a je to i vidět na fotkách kde spinkám u paničky Kačenky :-) (obr. 3) nebo papám u paničky maminky Dajky ;-) (obr. 10,11) Tak se s vámi loučím, všechny pozdravujte a nezapomeňte na mé bratříčky a sestřičky, kteří už se také rozlítli do světa :-) Ahoj Čárlíček ;-)

             

                   

                   

                   

                   

                                                                         Dnes 16.3.09 jsme obdrželi od páníčka Zdeňka nádhernou fotečku Mníška šedého Bertíčka.

Dobrý večer. Posílám alespoň jednu včerejší fotku. Dnes, když jsem přišel z práce, tak se Bertík nabaštil, pak ještě odpočíval v budce. Potom byl asi 1,5 hod. v přepravce, čistil se a hrál si. Dostal dnes další nové hračky. Pak opět začal křičet z plných sil, vyskočil na přepravku. Nejprve se řádně prošel a pak vzlétl. Nejprve zkusil přistát na radiu a shodil vše, co mohl, pak přistál na obraze. Ale když mu dám ruku, tak na ní přijde. Chvíli mi ještě seděl na rameni a křičet mi do ucha, ale pak si to nasměřoval do budky a je tam.

                                                                       

  Dnes 19.3.09 jsme obdrželi od páníčka Zdeňka nádherné fotečky Mníška šedého Bertíčka.

Dobrý den. Posílám pár fotek z dnešního "leteckého dne" Bertíka. Je to pěknej čertík. Když přijdeme domů, tak už bydlí v kleci. V noci chodí spát do budky a vcelku to i vyžaduje. Je tam spokojený. 3x denně sní jednu stříkačku kaše, večer ji slupne, protože je vyběhaný a vylétaný. Z krmítek v kleci baští taky.

               

               

                                                                       

 Dnes 8.4.09 jsme obdrželi od páníčka Zdeňka nádherné fotečky Mníška šedého Bertíčka.

Posílám Vám pár foteček Bertíka. Je to zvíře učenlivé, náznaky " Ahoj " a " Bertíček " už zvládá slušně. Hračky likviduje a ukusuje průběžně, čili vše OK. Pěkné velikonoce.

                   

                                                                         

 Dnes 7.8.09 jsme obdrželi od páníčka Zdeňka nádherné fotečky Mníška šedého Bertíčka.

Dobrý den. Konečně mám chvilku, abych Vám poslal alespoň 2 fotky Bertíka. Je s ním čím dál větší legrace. Stává se z něj neobyčejný mluvka. Jen pár slov z jeho repertoáru: Bertíček, Bertík, Berte (to mu říkáme, když zlobí a on nám to vrací), ahoj, čau čau, dobrý den, Sparta, řekni brko, ty pako,..... Taky hraje "bojovou hru", kdy si sedne na gauč a čeká, až někdo půjde pryč a okamžitě vyrazí za ním. Umí proletět celý byt. Jen fotit a filmovat se nechce. Mě poslouchá a pokud je puštěný, tak se ode mne nehne, u manželky zase sedí ( tedy občas spíš leží a nechá se různě hladit a drbat ). Takže to je dnes vše, mějte se hezky.  Zdeněk

                                                                 

 Dnes 9.1.10 jsme obdrželi od páníčka Zdeňka nádherné fotečky Mníška šedého Bertíčka.

 Dobrý den! Konečně jsem se dostal k tomu, abych poslal pár fotek Bertíka. Jsou to dnešní fotky. Je s ním sranda i když někdy zlobí, ale je to ještě mládě. Sice mu ještě není rok, ale je to velký mluvka. Už umí: Bertíčku, Berte, ahoj, čau, dobrý den, dobrý, Káčo, chceš oříšek, brko, pojď sem, polez, týýýý brďo, pako, ty seš pako, Sparta, kamaráde a někdy řekne něco jen jednou a už to neřekne. Někdy dokáže brebentit i 2 hodiny v kuse. Raději než lítá, tak chodí po zemi a šmejdí. Koupání miluje, ale ze všech nabídnutých možností si vybral pod tekoucím kohoutkem v mých dlaních ( viz foto ). Misky a jiné vymoženosti ho nezaujaly. Mějte se hezky a samozřejmě pokud budete chtít, můžete dát fotky na Vaše stránky. Pěkný víkend.

               

               

                                                                      Dnes 18.3.09 jsme obdrželi od paničky Věrky nádhernou fotečku Mníška šedého Rudíška.

                                                                       

  Dnes 26.3.09 jsme obdrželi od paničky Věrky nádherné fotečky Mníška šedého Rudíška.

Zdravím Moniku a Petra, v příloze vám posílám zase nějaké fotečky Rudyho. Musím říct, že Mníšci jsou moc šikovní papoušci, učí se ohromně rychle a jsou to fakt mazlíčci, ale hlavně neustále musí něco zkoumat. Rudy už moc pěkné létá, umí dobře parkovat, jak na hlavně , tak na skříni. No a krmit ho jedna velká legrace, protože to třepání křídly je úžasný. Fotky jsem sbalila, tak snad je v pořádku odešlu. Mějte se moc fajn a zase někdy u foteček Věra

                   

                                                                     

  Dnes 29.3.09 jsme obdrželi od paničky Věrky nádherné fotečky Mníška šedého Rudíška.

Zdravím Moniku a Petra a přeji hodně úspěchů s dalšími miminky papoušků. Náš Ruda je šikula a je nám s ním moc dobře. Dnes poprvé zjistil, že voda je nejen na pití, ale i k pořádnému vyčvachtání. Posílám vám o tom důkaz. Mějte se moc fajn. Věra

                   

                   

  Dnes 2.7.09 jsme obdrželi od paničky Věrky nádherné fotečky Mníška šedého Rudíška.

 Zdravím Moniku a Petra, v příloze posílám fotku Rudíka z května, je to už šikula. První slovo, které ze sebe vydal , bylo samozřejmě Rudy, dnes ještě přidal Rudyne-to mu jde obzvlášť dobře.

               Dnes 21.3.09 jsme obdrželi od paničky Míši nádherné fotečky Roselky pestré mutace lutino Terezky.

Dobrý den, myslím, že Vás zajímá, jak nám Terezka už vyrostla, je z ní neuvěřitelná kočka :) Konečně byla možnost jí nafotit.

             

                   

                   

                   

           Dnes 23.3.09 jsme obdrželi od paničky Martinky nádherné fotečky Alexandra malého Georgíška.

Dobrý den Moniko, posílám fotky Georgíka. Je zlatíčko, krásně papá a v sobotu začal létat! Už mu to jde moc dobře. Jinak je to mazel, nejraději sedí mě nebo Filipovi na rameni a tulí se a hraje si. Ještě jednou chceme moc poděkovat za to jak jste se o něj starala. Je to miláček. Přeji hezký den! Martina

                   

                                                                                                   

  Dnes 31.3.09 jsme obdrželi od paničky Martinky nádherné fotečky Alexandra malého Georgíška.

Dobry den Moniko, posilam dalsi fotky Georgika, ma se moc dobre a pozdravuje Vas :). Uz si pomalu a jiste zvyka na svoji volieru a nejradeji vysedava na skrini a pozoruje nas hezky z vrchu. Je velky mazlik a rad usina u me na prsou. V koupelne, kdyz tece voda, tak povida. Krasny den preji Martina, Filip a Georgicek!!

                     

                       Dnes 25.3.09 jsme obdrželi od paničky Terezie nádherné fotečky Mníška šedého Enny. Panička Terezie je tak moc hodná, že nám posílala fotečky Enny od prvního dne MMSkami, ale bohužel nám nešly tyto fotečky přetáhnout do PC.

 Dobry den. Tak jsem je pro vas vyfotila, sedi prave na zidli a mají spolu nejakou konferenci, takze budu ve foceni pokracovat, az budou delat něco zajimavejsiho :-) Zlaticko Enny zacala letat hned druhy den, co jsme si ji od vas dovezli, napred to nebyla zadna slava, ale ted uz lita jako das a pristane kde chce. Fakt je ze v nasem velikanskem obyvaku ma letiste opravdu paradni. Ještě malinko dokrmujeme, ale tak 2x denne, vice ne. Kordelek je strasne stastny! Enny miluje od první chvile a napred k ni ani nechtel nikoho pustit, porad ji chranil vlastnim telem. Oba se mají mooooc dobře! Zase napiseme a posleme nejake obrazky tech dvou zlobitek! Hezky den, TC

       

         

           

  Dnes 26.3.09 jsme obdrželi od paničky Terezie nádherné fotečky Mníška šedého Enny a jejích zvířecích milášků.

Posilam par fotek naší smecky ( vyfoceno před chvilkou ) :-) Hezky vecer TC

       

                                                                       Dnes 29.3.09 jsme obdrželi od páníčka Jardy nádherné fotečky Alexandra velkého Hugíška.

Krásný večer Hugišek se má moc dobře ještě stále dokrmujeme a již spinká v kleci. Zvykl si na mě tak že celý den je hodný a když odpoledne příjdu tak píská o závod a vyžaduje si mou pozornost. Hned přiletí ke mně a píská mi do ucha!! Děti už též pomalu přestává klovat, takže jsi zvykl celkem dobře jen nevím co s tím pískáním snad ho to přejde až bude mluvit!! Chtěl jsem se jen zeptat zda ho již mohu sprchovat ?? Fotečky budu posílat hezký večer!

                   

                    Dnes 13.4.09 jsme obdrželi od páníčka Michala nádherné fotečky Rosely slámožluté Johnyčka.

 "Long Johny Silver" je rošťák. V bedýnce nechce být a leze ven zkoumat nový domov.   Johny už baštil a s paničkou to zvládli. Už i roztáhl křídla a "uletěl" prvních 20 cm. Je to mazlik.

                     

                                                                                                     Dnes 26.4.09 jsme obdrželi od paničky Ani nádherné fotečky Rosely slámožluté Ricouška.

Dobrý den, píšu Vám ohledně našeho miláčka Ricouška, abyste věděli, jak se má. Je moc šikovný, létá již jak daleko a vysoko chce a přistává také hladce. Kašičku už ani moc nechce, raději má senegalský klásek a nastrouhané jablko či mrkev. Pořád by si hrál, mazlí se a také umí dávat pusinky. Dokonce jsme museli zabezpečit klec, protože když jsme ho do ní dali, aby přivykal novému domečku, podařilo se mu zevnitř vyndat krmítko a prolézt otvorem ven :-)). V příloze posílám fotky, které jsem udělala v včera. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme pevné nervy při dokrmování papoušků ;-) .

                                         

               

                                                   

  Dnes 14.10.09 jsme obdrželi od paničky Ani nádherné fotečky Rosely slámožluté Ricouška.

Dobrý den, už dlouho jsme Vám nenapsali, jak se má naše zlatíčko rosela Rikoušek, tak se to pokusím napravit :-D Je to sice rozmazlené zlobítko, které, ačkoliv jej pouštíme pravidelně na vždy stejnou dobu, zásadně nechce zpět do klece a na každou lest, jež na něj někdy zabrala, podruhé neskočí, ale máme ho všichni hrozně rádi :-) Pořád si hraje, demoluje klec a křičí, když je náhodou v místnosti sám. Ale nejlepší je, že začal mluvit! Říká "Rico Rico", i když v jeho podání to zní spíš jako "jiko jiko". Máme z toho velkou radost a snažíme se rozšiřovat jeho slovní zásobu. A když se mu zachce, zvládne kromě "pusinky" i "pacičku" ;-)  Přejeme pěkný den bez přílišného zlobení papoušků a ještě jednou Vám za něj děkujeme! Naši rodinu už si zkrátka nikdo nedovede bez Rika představit. Halászovi & Rico
PS: Posílám fotečky z prázdnin, na kterých je Rico po koupání a v souboji s úhlavním nepřítelem žirafkou :-)

                             Dnes 26.4.09 jsme obdrželi od paničky Adélky nádherné fotečky Rosely slámožluté Kubíčka.

Dobrý den, moc Vám děkujeme za takové zlatíčko. Teď se jmenuje Kubíček, je to úžasný mazlíček. Dneska už poprvé přiletěl k Adélce na klín, když si hrála ( k prvnímu vůbec ). Všichni jsme unešení. Je nádherný, milý a strašně rychle si zvykl, tátu už sekýruje, když mu nechce dávat vyloupaná slunečnicová semínka pusou. Pěkně baští a všechno velice důkladně prozkoumává. Rád skládá puzz Přikládám pár fotek.
Mějte se krásně a hodně radosti s papoušky přeje Adélka

               

                 

                                                                                                                                                                                                          

TOPlist